TARGI MOTOR SHOW POZNAŃ 2019

TARGI MOTOR  SHOW - POZNAŃ 2019

W dniach 28 – 30 marca b.r. odbyła się kolejna edycja największych w Europie Targów Motoryzacyjnych Poznań MOTOR SHOW. W drugim dniu imprezy uczestniczyli uczniowie ZS 1 w Płońsku ( klasy: Ir, Is,III r, I TR ) oraz grupa uczniów z ZS w Raciążu.

Główną atrakcją MOTOR SHOW była ekspozycja najnowszych modeli znanych marek samochodowych, ale prezentowane były również modele z dawnych lat np. popularna „Syrena”, Fiat 124 sport, „Garbus” i wiele innych. Zwiedzający mogli też zobaczyć futurystyczne wersje aut przyszłości, samochody ciężarowe, motocykle, oraz nowoczesne  rozwiązania techniczne w branży motoryzacyjnej. Każdy zwiedzający mógł wsiąść do wybranego samochodu.
Atrakcją były również pokazy umiejętności jazdy na motocyklach, jazdy próbne samochodami i prowadzone na żywo wywiady z prezenterami popularnego kanału TV, TVN Turbo.Przy okazji udziału w Targach, uczniowie wraz z opiekunami wybrali się na Starówkę Poznania. Organizatorami wyjazdu byli: p. Edyta Kunkowska, p. Paweł Radecki i p. Arkadiusz Markowski. zobacz zdjęcia

Przygotował: A. Markowski