Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 12.10.12

W dniu 12.10.2012 roku w auli naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej powszechnie nazywany Dniem Nauczyciela. W uroczystości wzięli udział Rada Pedagogiczna, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie.

Uroczystość uświetniła część artystyczna, przygotowana przez p. E. Kunkowską oraz p. J. Marciszewskiego. Niezwykle uzdolniona grupa młodzieży z kilku klas recytowała wiersze okolicznościowe, śpiewała piosenki oraz przygotowała dwa humorystyczne przedstawienia obrazujące pracę nauczyciela z uczniami.

Byli to:

1)Czaicka Ola III LO,
2)Radomska Justyna III LO,
3)Pieniek Kacper III LO,
4)Borkowska Małgorzata III LO
5)Nowicki Konrad III TI,
6)Bednarski Kamil III TI,
7)Kaliściak Kamil III TI,
8)Słodowik Grzegorz II LW,
9)Chojnacki Paweł II LW,
10)Grzejda Hubert II TR/S
11)Ruszkowska Ewelina II LS
12)Hołuj Anna II LS
13)Jakubowska Monika II TI,
14)Kępczyńska Angelika II TI,
15)Kube Marta II TI,
16)Tyburska Żaneta II TI,
17)Popławska Weronika II TI.

Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie Dyrektor naszej szkoły Pan Zygmunt Aleksandrowicz złożył życzenia wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Podziękował także nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości oraz młodzieży za bardzo dobry występ.

Wszyscy obecni nauczyciele otrzymali symboliczną różę oraz życzenia i podziękowania za trud przekazywanej wiedzy. Akademia zakończyła się głośnymi i długimi oklaskami. O tym jak wspaniale zaprezentowała się młodzież, można się przekonać oglądając zamieszczone zdjęcia w naszej galerii.

Dziękujemy serdecznie i podziwiamy talent artystyczny uczestników.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wszystkiego najlepszego.

Przygotowała

Agnieszka Urban