Uczeń Zespołu Szkół nr 1 laureatem konkursu "Kartka dla Niepodległej"."

03.12.2018 r. w Muzeum Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa konkursu „Kartka dla Niepodległej” zorganizowanego z inicjatywy Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

W konkursie brało udział ponad 2000 uczniów, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach: literackiej oraz graficznej z wykorzystaniem technik komputerowych.

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła po 3 najlepsze w każdej kategorii. Wśród laureatów znalazł się uczeń Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku - Norbert Popiołkowski uczęszczający do kl. II o kierunku Technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

Przyznano mu II nagrodę za niezwykle sugestywny projekt graficzny upamiętniający 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Opiekę merytoryczną nad uczniem sprawowała p. Magdalena Orlikowska.

Podczas gali Mazowiecka Kurator Oświaty p. Aurelia Michałowska i Wicekurator Oświaty p. Dorota Skrzypek nagrodzonym uczniom wręczyły dyplomy i cenne nagrody rzeczowe.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie z opiekunami zwiedzili Muzeum Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!