Artykuły: Bieżące wydarzenia

Niepełnosprawni w szkole – konferencja 12.05.2014

W dniu 12.05.2014 na Uczelni Techniczno- Handlowej Wydział Zamiejscowy w Płońsku odbyła się konferencja na temat „Niepełnosprawny w szkole, na uczelni oraz w miejscu pracy. Jak skutecznie wspierać?’’.

Pożegnanie maturzystów 2013/2014 29.04.2014

W dniu 29.04.2014 pożegnaliśmy maturzystów klas LO i Technikum. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia za wyniki w nauce oraz różne osiągnięcia.

30-ta Biesiada Miejskiej Biblioteki

W kinie Kalejdoskop w Płońsku odbyła się już 30-ta Biesiada Miejskiej Biblioteki. Swoje umiejętności artystyczne zaprezentowali uczniowie szkół płońskich w tym uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Anny Dobrowolskiej. Po występie młodych artystów odbył się recital Olgi Bończyk.

223 Rocznica uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja.

Jak co roku mieszkańcy Płońska brali udział w obchodach 3-Maja. Złożyli kwiaty przed okolicznościowym pomnikiem. Były wzniosłe przemówienia władz miasta Płońska i starostwa oraz wspomnienia związane z naszym papieżem Janem Pawłem II.

Echa minionych Szkolnych Rekolekcji Wielkopostnych

Wraz z niedzielą palmową wchodzimy w atmosferę wielkiego tygodnia. Powoli kończy się zbawienny dla nas katolików czas wielkiego postu. Warto więc pokusić się na refleksję czy wszystko zrobiliśmy aby w pełni wykorzystać ten czas dla odnowy swojej wiary?