Artykuły: Zawody sportowe

XIV Diecezjalna Parafiada Dzieci i Młodzieży 2018 w Płońsku

W dniu 25 maja 2018r. o godzinie 9.00 Mszą Świętą w Parafii Św. M.M. Kolbe rozpoczęła się XIV Diecezjalna Parafiada Dzieci i Młodzieży w Płońsku. Uczniowie ZS nr 1 wzięli w niej udział, zajmując czołowe miejsca. Młodzież płońska rywalizowała w następujących konkurencjach: lekkoatletyka, piłka koszykowa, siatkówka plażowa oraz piłka nożna.

Srebrne muszkiety

W dniu 24 kwietnia na strzelnicy sportowej w Gołotczyźnie zostały rozegrane zawody strzeleckie ,,O srebrne muszkiety". Konkurencja polegała na strzelaniu z ,,kbksu" do tarcz z odległości 50 m.Drużyna dziewcząt jak i chłopców zastały sklasyfikowane na II miejscu, ustępując tylko gospodarzom.

III MIEJSCE W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

13.11.2017 r. w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców. Do zawodów przystąpiły 4 drużyny . Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” co w sumie dawało 6 meczów.  Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce.

Mistrzostwa Płońska w pływaniu.

24.10.2017r., na pływalni w Płońsku, odbyły się Mistrzostwa Płońska w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Anna Najechalska, Piotr Jaworski, Krzysztof Orłowski, oraz Rafał Brzeziński.  Najlepiej zaprezentował się Rafał Brzeziński z klasy III LW, który zajął II miejsce. Zawodnik miał ten sam czas, co zwycięzca .

,,Wielki sukces uczniów ZS nr 1"

W piątek - 20 października b.r. odbyły się XX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych. Finał wojewódzki tym razem gościł w miejscowości Podgórze, w powiecie płockim. Łącznie na zawody przybyło kilkadziesiąt sztafet ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W stawce rywalizujących drużyn znalazła się silna reprezentacja chłopców z Zespołu Szkół nr 1 im. S. Staszica w Płońsku.