Osiągnięcia sportowe 2011/12 nagrodzone przez starostę

W dniu 28.11.2012 r. uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy odznaczyli się szczególnymi osiągnięciami sportowymi w roku szkolnym 2011/2012, zostali uhonorowani upominkami przez starostę płońskiego pana Jana Mączewskiego.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie;

1)Wioleta Bielska klasa IV TŻ, za zajęcie IV miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce w biegu na 800 metrów,

2)Paweł Obrębski klasa II a, za zajęcie I miejsca w Pucharze Polski Taekwon-do kategoria do 66 kg,

3)Piot Fgat klasa III LH (absolwent), za zajęcie VI miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce w trójskoku,

4)Magdalena Walczak II LO, za zajęcie XI miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce w trójskoku.

Gratulujemy sukcesów i mamy nadzieję, że w kolejnym roku szkolnym nasi uczniowie zajmą wyższe miejsca w różnych dyscyplinach sportowych.

Przygotowała

Agnieszka Urban