Hasło

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

MEDALE NA ZAWODACH W CIECHANOWIE

Na nowo pobudowanym stadionie miejskim Ciechanowie, odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Lekkiej Atletyce. Najlepsi zawodnicy wyłonieni na zawodach powiatowych rywalizowali w następujących konkurencjach: 100 m, 200m, 800/1500m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą i biegi sztafetowe. Medale oraz bardzo dobre rezultaty wywalczyli uczniowie ZS 1 w Płońsku.

W biegach długich tryumfowała Patrycja Dziergowska (800m), natomiast w biegu na 1500 m II i III miejsce zajęli odpowiednio Damian Żółtowski i Mateusz Najechalski.

W skoku w dal II miejsce zajął Łukasz Przybylski, a III Natalia Domagalska. Świetnie spisały się również sztafety 4 x 100 m dziewcząt i chłopców. Uczennice naszej szkoły, Patrycja Dziergowska, Wiktoria Barszczewska, Natalia Pyrzanowaska i Anita Piotrowska wbiegły na metę na III miejscu. Sztafeta chłopców była druga. Uczniowie biegli w składzie Łukasz Przybylski, Krzysztof Łuniewski, Łukasz Smardzewski, Piotr Kaniecki. Poza medalistami, ZS 1 w Płońsku reprezentowali Mateusz Morawski, Michał Najechalski i Miłosz Krakowiak.

Wszystkim dziękujemy za udział w zawodach i gratulujemy wyników.

Opracował: A. Markowski