Wojewódzki Turniej Wiedzy Pożarniczej 27.04.2013

W dniu 27.04.2013 odbyły się wojewódzkie eliminacje XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem ‘’Młodzież zapobiega pożarom’’.

Zawodnicy rozwiązywali test oraz odpowiadali przed komisją turniejową na 5 pytań, po wylosowaniu stosownych zestawów. Szczególnie ciekawe dla obserwatorów było praktyczne udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym - demonstrowane na fantomach i manekinach.

Zawodnicy prezentowali bardzo dobry poziom przygotowania, zarówno w części praktycznej, jak i teoretycznej.

Uczeń naszej szkoły Mateusz Bralski z klasy II LW otrzymał dyplom za udział w eliminacjach na szczeblu wojewódzkim. Dyplom wręczył Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP Województwa Mazowieckiego Antonii Jan Tarczyński

Opiekę sprawował kpt Andrzej Głowacki KP PSP w Płońsku.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przygotowała

Ewa Litewka