Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Zawody sportowe

Drużynowe mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym

5 grudnia na hali sportowej w Płońsku zostały rozegrane drużynowe mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, którzy po zaciętych pojedynkach wywalczyli I i II lokatę .

Uczniowie ZS nr 1 na sportowo uczcili 40. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę

Płońska Parafia św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku na czele z ks. proboszczem Zbigniewem Sajewskim wspólnie z ZS nr 1 przypomniała płońszczanom, że Jan Paweł II był wielkim miłośnikiem sportu, stąd pomysł na drugi już Bieg Papieski w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II i kościoła.

Drużynowe Mistrzostwa Płońska w Lekkiej Atletyce

18 września na stadionie miejskim w Płońsku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Płońska w Lekkiej Atletyce. Uczniowie ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych rywalizowali w pięciu  konkurencjach lekkoatletycznych. Mimo indywidualnych sukcesów, nasi reprezentanci w drużynie wywalczyli 2 miejsce za Liceum Ogólnokształcącym i przed Zespołem Szkół nr 2 w Płońsku.

BIEG SZTAFETOWY NA 100 KILOMETRÓW!!!

14 września o godz. 10.00  na terenie rekreacyjnym przy jeziorku na Rutkach, odbył się bieg sztafetowy na 100 kilometrów  dla uczczenia rocznicy Odzyskania Niepodległości. W biegu udział wzięło stu biegaczy z dziesięciu drużyn składających się z uczniów oraz nauczycieli. Każdy z uczestników biegu miał do pokonania kilometr.

MEDALE NA ZAWODACH W CIECHANOWIE

Na nowo pobudowanym stadionie miejskim Ciechanowie, odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Lekkiej Atletyce. Najlepsi zawodnicy wyłonieni na zawodach powiatowych rywalizowali w następujących konkurencjach: 100 m, 200m, 800/1500m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą i biegi sztafetowe. Medale oraz bardzo dobre rezultaty wywalczyli uczniowieZS 1 w Płońsku.