Kiermasz ozdób świątecznych 17-18.12.13

W dniach od 17 – 18 grudnia 2013 r na głównym holu w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku odbył się kiermasz ozdób świątecznych związanych z Bożym Narodzeniem, które zostały przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Były to oryginalne bombki, stroiki świąteczne i karty świąteczne. Celem akcji była pomoc finansowa dla Ilony naszej absolwentki.

Zainteresowanie ozdobami przeszło nasze oczekiwanie. Uczniowie i nauczyciele chętnie nabywali oryginalne ozdoby, które ozdobią nasze drzewka świąteczne oraz świąteczne stoły. Uzyskana kwotę ze sprzedaży przeznaczamy na rehabilitację naszej byłej uczennicy.

Czas umilali nam kolędnicy z klasy I LW, którzy śpiewali i grali dobrze znane kolędy w różnych językach obcych. Śpiew: Klaudia Dąbrowska, Justyna Małachowska, Patrycja Grzonkowska, Natalia Skrzyńska oraz gitara: Dawid Kanigowski.

Sprzedażą ozdób świątecznych zajmowali się:
• 17.12.13 – Anna Dolińska i Martyna Zawłocka klasa II TŻ
• 18.12.13 – Magda Jadczak i Anita Jakóbiak klasa II LP

Plakaty informacyjne i z podziękowaniem przygotowały: Anna Dolińska i Martyna Zawłocka klasa II TŻ oraz Klaudia Belka klasa III TI.

Nad przebiegiem kiermaszu czuwały organizatorki Akcji Charytatywnej ”Cinderella Helps Ilona” A. Jackiewicz – Ochidi, A. Nowakowska, M. Zielińska –Nosarzewska, A. Urban oraz nauczyciele języków obcych A. Chylińska M. Jeżak, E. Kraszewska, K. Zalewska i pedagog szkolny M. Gołębiowska –Łaska.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom
za przygotowanie ozdób świątecznych i bezinteresowną pomoc .

Dziękujemy także uczniom i nauczycielom, którzy nabyli te wspaniałe „dzieła sztuki”.

Wszystkim życzymy wesołych i rodzinnych
Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2014.
Przygotowała
Agnieszka Urban