Baza lokalowa

Baza lokalowa szkoły

Baza lokalowa szkoły przygotowana jest do kształcenia zawodowego młodzieży. Pracownie wyposażone są w niezbędny sprzęt dydaktyczny i audiowizualny do prowadzenia zajęć teoretycznych z przedmiotów ogólnokształcących jak i zawodowych.

Szkoła wyposażona jest w 3 pracownie komputerowe z dostępem do internetu. Również biblioteka wyposażona jest w taki sprzęt, gdzie uczniowie mają możliwość korzystania z zasobów sieci. Od kilku lat następuje ciągła rozbudowa szkoły i ulepszanie bazy dydaktycznej.

Na terenie przyległym do szkoły działa również Centrum Kształcenia Praktycznego, gdzie uczniowie mogą zdobywać konieczne umiejętności praktyczne i odbywają konieczne praktyki zawodowe. Również tutaj odbywa się ciągła modernizacja sprzętu i wyposażenia CKP.

Jak na dobrą szkołę przystało jest również możliwość korzystania z pokoi w sąsiadującym internacie, dostępnym dla dziewcząt i chłopców Zespołu Szkół Nr1 w Płońsku przy ulicy Henryka Sienkiewicza 8. Posiada 110 miejsc noclegowych. W pobliżu znajduje się szkoła i Centrum Kształcenia Praktycznego.
Internat posiada 3 osobowe pokoje z balkonami i 4 osobowe pokoje, niektóre z łazienkami. Z naszej placówki chętnie korzystają uczniowie innych płońskich szkół średnich, które nie posiadają własnego internatu. Zapewniamy naszej młodzieży całodobową opiekę, dobre warunki do nauki i odpoczynku. Do dyspozycji mieszkańców są: pracownia komputerowa, sala telewizyjna, stołówka, siłownia, a także strzelnica i nowe boisko.