Konkurs Wiedzy Biblijnej Civitas Christiana

Dnia 18 kwietnia 2018 uczennice naszej szkoły wzięły udział w diecezjalnym etapie Konkursu Wiedzy Biblijnej Civitas Christiana w Płocku. Uczestniczki pisały test znajomości Księgi Psalmów i Listów św. Pawła. Szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy I i II LP. Były to: Klaudia Cejman, Wioleta Dymowska i Klaudia Załęcka.

Uczennice zapytane o wrażenia po konkursie stwierdziły, że ,,przygotowywanie się do niego było dobrym czasem spotkania z Bożym Słowem – Biblią”. Pan Mieczysław Szadkowski- katecheta przygotowujący uczennice do konkursu dodał, że ,,termin etapu diecezjalnego przypadł na Tydzień Biblijny w kościele, tym samym w ten symboliczny, ale jakże wymowny sposób mogliśmy oddać szacunek tej najcenniejszej dla nas wierzących Księdze.”

Uczestniczkom i opiekunowi gratulujemy!

Komisja ds. promocji szkoły