I MIEJSCE w III TURNIEJU KLAS POLICYJNYCH O PUCHAR STAROSTY I KOMENDANTA POLICJI

W dniu 27 listopada 2017 r. w naszej szkole odbył się III TURNIEJ KLAS POLICYJNYCH O PUCHAR STAROSTY I KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI. I miejsce zdobyła klasa III LP z naszej szkoły (skład drużyny: Olga Myczko, Piotr Nowakowski, Emil Giszcz), II miejsce klasa II LP (Dawid Machowski, Dominik Parulski i Patrycja Dziergowska), zaś pozostałe dwa zajęły drużyny z Zespołu Szkół w Czerwińsku. Dzięki zwycięstwu puchar, który we wcześniejszych latach zdobywała nasza szkoła pozostanie na stałe w naszych rękach (trzy zwycięstwa szkoły z rzędu powodują, że puchar przechodzi na własność).W ramach turnieju rozgrywane były następujące konkurencje: sprawdzian ogólnej wiedzy o Policji, tor przeszkód, umiejętność udzielania pierwszej pomocy oraz strzelanie z broni do paintball. Dodatkowa nagroda w turnieju była przewidziana dla najlepszego zawodnika w klasyfikacji punktowej indywidualnie, którą wygrał uczeń klasy III LP Piotr Nowakowski.

Dziękujemy za rywalizację i gratulujemy sukcesów. Nasze drużyny do turnieju przygotowywali: Piotr Kozera (testy sprawnościowe), Robert Osmański (testy wiedzy) i Piotr Żochowski (pierwsza pomoc).