Wyniki rekrutacji do projektu POWER

W dniu 18/01/2021 Zespół Rekrutacyjny zatwierdził listę uczniów z klas technik logistyk i technik żywienia i usług gastronomicznych na praktykę  zawodową w Grecji. Dodatkowo ustalono listę rezerwową uczniów. Mają oni szansę wyjazdu w przypadku rezygnacji uczniów, którzy zakwalifikowali się z większą ilością punktów zgodnie z kryteriami naboru zamieszczonymi na facebooku Powera. Każdy uczeń otrzyma informację na Vulcana.

Od decyzji Zespołu Rekrutacyjnego można wnieść odwołanie do Komisji Odwoławczej w ciągu 7 dni tj. do 24/01/2021 od ogłoszenia list uczestników mobilności zagranicznej, pod przewodnictwem dyrektora ZS1. Rozpatrzenie odwołania odbywa się w ciągu 2 dni od ogłoszenia listy uczestników. Zespół rekrutacyjny ponownie przeanalizuje dokumenty i podejmuje ostateczną decyzję.

Gratulujemy wszystkim uczniom, który podjęli się tego wyzwania i wzięli udział w naszych spotkaniach.Smile

Dziękuję bardzo rodzicom za zaufanie. Smile
Mamy nadzieję, że nasz planowany wyjazd odbędzie się w terminie. Cool

Agnieszka Urban