MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

W piątek 19 lutego b.r.w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Płońsku rozegrano Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców. W rozgrywkach uczestniczyły tylko dwie drużyny, reprezentacja naszej szkoły i płoński ogólniak. Z rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna gospodarzy. Mimo walki i starań grupy, osłabionej brakiem dwóch podstawowych zawodników, Zespoł Szkół nr 1 nie zdołał odeprzeć naporu przeciwnika.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń klasy IVTR i kapitan drużyny Damian Caban, zdobywca większości punktów dla naszej szkoły.

Skład reprezentacji ZS 1: Adrian Anowski, Adam Jędrzejczak, Tomasz Jonka, Mateusz Koźniewski, Damian Caban, Patryk Brzeziński, Adam Chojnowski, Mateusz Jankowski, Jakub Cichocki, Dawid Piotrowski, Bartłomiej Paruszewski.

zobacz zdjęcia...

Komentarz i zdjęcia: Arkadiusz Markowski