Struktura Szkolnego Koła PCK rok szkolny 2012/13

Członkowie, Zarząd i Delegaci SK PCK przy ZS Nr 1 w Płońsku

Zgodnie ze zmianami w Statucie PCK (http://www.solidarnoscpkw.pl/krew/dok/statutpck.pdf) oraz na podstawie Uchwały nr 28/2011 Krajowej Rady Reprezentantów PCK z dn.1.10.2011 w sprawie zasad wyboru organów Polskiego Czerwonego Krzyża, na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym z dnia 10.12. 2011 r. wybrano nowych członków zarządu SK PCK tj. zarząd w liczbie 3 osób, w tym prezesa koła i delegata na Zjazd Rejonowy PCK. Na zebraniu obecnych było 11 aktywnych członków Szkolnego Koła PCK.

Prezesem Koła została Angelika Kępczyńska z obecnej kl.2TI.

Pozostali Członkowie Zarządu: Zastępca prezesa - Marta Kube 2TI, skarbnik - Patryk Walczak 2TI

W głosowaniu brali udział uczniowie klasy 1TI (obecnej 2TI): Marta Kube, Monika Jakubowska, Piotr Łukaszewski, Paweł Daab, Damian Krynicki, Patryk Cichocki, Krzysztof Kamińki, Patryk Walczak, Klaudia Belka, Marcin Morawski.

Delegatem na Zjazdy Rejonowe PCK została Anna Jackiewicz-Ochidi, która jest opiekunem SK PCK

Liczba członków rośnie z roku na rok, obecnie liczy 48 uczniów klas 2TI, 2TM i 2k. Członkowie jak co roku opłacili symboliczną składkę członkowską w sumie 2 zł.

Przygotowała

Anna Jackiewicz - Ochidi