Artykuły: Konkursy i olimpiady przedmiotowe

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik 24.04.2014

W kwietniu 2014 r. odbył się krajowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Alchemik. Wzięło w nim udział 27 uczniów. Dyplom wyróżnienia za bardzo dobry wynik otrzymała Ewa Kiszelewska z klasy IIILW. Opieka pani Ewa Litewka.

Nasi nie odpuszczają! – Olimpiady, Konkursy, emocje

Wiosna to czas kiedy finalizuje się praca związana z udziałem w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Katecheza jest przedmiotem, w którym bierze się udział z własnej woli . Tu się spotykamy aby dotknąć tajemnicy Boga. Dla wielu uczniów jednak sam udział w lekcjach religii nie wystarcza. Szukają sposobu aby jeszcze bardziej poznać Boga. Wielu z nich chętnie bierze więc udział właśnie w konkursach i olimpiadach teologicznych. Udaje się im docierać do etapów okręgowych a nawet do finałów ogólnopolskich.

Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej 27/03/2014

W dniu 27/03/2014 r odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej. Wzięło w nim udział czterech uczniów z klasy 2 LW/S i 1 LP/S. Opiekę sprawował kpt Andrzej Głowacki KP PSP w Płońsku.

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik 14/03/2014

W dniu 14/03/2014 odbył się Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik Grodzisk Mazowiecki 2014. W konkursie wzięło udział 22 uczniów. Szkolnym organizatorem konkursu była Ewa Litewka, nauczycielem współpracującym był Roman Pankowski.

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej 12/03/2014

W dniu 12 marca 2014 uczniowie z klasy II LW/S brali udział w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Płońsk 2014. W konkursie wzięło udział 12 uczniów z klasy 2 LW/S. Cztery osoby zakwalifikowały się do Konkursu Powiatowego. Opieka kpt Andrzej Głowacki KP PSP w Płońsku. W konkursie wzięło udział 12 uczniów z klasy 2 LW/S.