Finał turnieju siatkówki i tenisa stołowego – Grecja 2019

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 2019-1-PL01- KA102-063391współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

Podczas pobytu w Grecji oprócz codziennej pracy na praktykach zawodowych młodzież odpoczywała aktywnie na świeżym powietrzu. Uczniowie chętnie próbowali swoich sił w grach zespołowych, grając w siatkówkę na plaży oraz w indywidualnych w tenisa stołowego przy Poseidon Place Hotel. Kończył się nasz pobyt w Leptokarii, więc nastał czas sprawdzenia kondycji w finałowych turniejach.

W rozgrywkach finałowych w siatkówkę wzięły udział dwa zespoły z technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, zespół z technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz zespół z technikum grafiki i poligrafii cyfrowej.

W turnieju piłki siatkowej Grecja 2019 wyłoniono ostatecznie następujących zwycięzców:

I miejsce zajął zespół z technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki z klasy 4TMR w składzie: Klaudiusz Kocik, Szymon Pasiewicz, Hubert Sadowski i Michał Wasilewski.

II miejsce zajął zespół z technikum żywienia i usług gastronomicznych z klasy 4TŻ Dominika Malińska i Anna Turkowska oraz 2TŻ Mateusz Chodorski i Miłosz Sochocki.

III miejsce zajął zespół z  technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki z klasy 3TMR Michał Dymkowski, Michał Kołodziejski, Kasper Łukasiak, Lukasz Sulkowski.

W turnieju tenisa stołowego Grecja 2019 wyłoniono trzech zwycięzców:

I miejsce - Łukasz Przybylski z 3TMR

II miejsce - Michał Kołodziejski z 3TMR

III miejsce – Sebastian Grzanewicz z 3TŻ.

Serdecznie gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników turnieju. Uczniowie, biorący udział w rozgrywkach otrzymali słodkie greckie nagrody, co było przyjemnym zakończeniem sportowej przygody - Grecja 2019.

Przygotowała

Agnieszka Urban