Stypendyści Starosty Powiatu Płońskiego

W dniu 26.09.2017 r. podczas Sesji Powiatu Płońskiego 3 absolwentów oraz 5 uczniów  naszej  szkoły otrzymało Stypendium Starosty Płońskiego. Stypendia przyznawane są za uczniom osiągającym najwyższe wyniki z  matury, laureatom oraz finalistom olimpiad przedmiotowych oraz najlepszym  sportowcom  startującym indywidualnie i drużynowo.

Wśród absolwentów nagrodę otrzymali:

Krystian Adrian Piotrowski  – 2000,00 zł- Laureat XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku mechanizacja rolnictwa.

Kinga Robakiewicz  – 1000,00 zł- najlepsze wyniki egzaminu maturalnego w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku – Technikum Nr 1 w Płońsku (83,3%).

Nina Żulewska  – 667,00 zł- I miejsce w grupie dziewcząt w Wojewódzkich XL Zawodach sportowo – obronnych „Sprawni jak żołnierze – 2017”.

Wyróżnieni uczniowie to:

Patrycja Dziergowska – 750,00 zł- II miejsce w biegu na 2000 m z przeszkodami na Mistrzostwach Mazowsza Juniorówi Juniorów Młodszych w Warszawie.

Patrycja Kwasiborska  – 667,00 zł- I miejsce w grupie dziewcząt w Wojewódzkich XL Zawodach sportowo – obronnych „Sprawni jak żołnierze – 2017”.

Anna Maria Najechalska– 667,00 zł- I miejsce w grupie dziewcząt w Wojewódzkich XL Zawodach sportowo – obronnych „Sprawni jak żołnierze – 2017”.

Łukasz Wierzbicki  – 1000,00 zł- Finalista XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku mechanizacja rolnictwa.

Damian Wiśniewski  – 750,00 zł- III miejsce w biegu na 400 m na Mistrzostwach Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

zobacz zdjęcia...