Ogólnopolski Turniej klas Policyjnych "Klasa Policyjna Roku 2016"

W dniach 23-24 maja 2016r. w Szkole Policji w Pile, pod patronatem Komendanta Głównego Policji, odbył się VIII Ogólnopolski Turniej  klas Policyjnych "Klasa Policyjna Roku 2016".

W tegorocznej edycji Turnieju wzięło udział 25 drużyn składających się z czterech zawodników i kierownika, reprezentujących szkoły z różnych województw, w których utworzono klasy o profilu policyjnym.Rozegrano cztery konkurencje: test umiejętności strzeleckich, test umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy, test sprawności fizycznej oraz sprawdzian obejmujący ogólną wiedzę o Policji.

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Natalia Pajewska, Magdalena Cywińska i Łukasz Matusiak kl.II LP oraz Eryk Żebrowski kl.III LP wyróżnili się w teście obejmującym ogólną wiedzę o Policji zajmując II miejsce, natomiast w klasyfikacji ogólnej zajęli 12 miejsce.

Gratulacje dla naszych uczniów i życzenia jeszcze lepszych wyników w kolejnych latach.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele: Marzena Sady i Piotr Żochowski.

zobacz zdjęcia...

Przygotowała: Marzena Sady