Polskie serce pękło. Katyń 1940

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu ,,Polskie serce pękło. Katyń 1940”.

19 marca br. minął termin składania prac literackich, tekstów piosenek lub dzieł plastycznych dotyczących tematyki Zbrodni Katyńskiej, organizowany przez Kancelarię Sejmu, z inicjatywy Marszałka Sejmu- p. E. Witek.

Konkurs skierowano do młodzieży uczącej się w szkołach ponadpodstawowych. Jego celem było upamiętnienie Zbrodni Katyńskiej. Nasi uczniowie wzięli udział we wszystkich kategoriach owego konkursu: literackiej, plastycznej oraz w kategorii ,,tekst piosenki”.

O wynikach konkursu, terminie oraz formule uroczystości rozdania nagród uczestnicy zostaną poinformowani drogą elektroniczną. Dodatkowo informacja zostanie zamieszczona na stronie Organizatora konkursu.

Zespół Szkół nr 1 reprezentowali: Tobiasz Olewiński (plakat), Małgorzata Marcinkowska (tekst piosenki), Maksymilian Wawrowski, Jakub Ptasiewicz, Kacper Krawczyk (praca literacka)- wszyscy uczniowie z klasy I LW.

Z niecierpliwością  czekamy na wyniki.