Artykuły: Zawody sportowe

Rozgrywki tenisowe

W dniu 10.01.2017 r. na hali sportowej MCSiR w Płońsku został rozegrany finał Mistrzostw Rejonu w tenisie stołowym. Naszą szkołę w rozgrywkach  reprezentowały - Klaudia Grzelak i Angelika Krysiak

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

05.01.2017r w hali sportowej MCSiR w Płońsku zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Płońskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

WICEMISTRZYNIE REJONU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

28.11.2016 r. w Żurominie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Ciechanowskiego w piłce nożnej dziewcząt. Do zawodów przystąpiło 5 drużyn (mistrzowie  każdego z powiatów). Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” co w sumie dawało 10 meczów.
 Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce.

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 21.11.2016r. na hali MCSiR w Płońsku rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu dziewcząt w halowej piłce nożnej.  W turnieju wystąpiły  drużyny: ZS Nr 1 Płońsk, ZS Nr 2 Płońsk, ZS Czerwińsk. Reprezentacja naszej Szkoły zajęła  I miejsce i awansowała do Finału Mistrzostw Rejonu Ciechanów, które odbędą się dnia 28.11.2016 w Żurominie.

INDYWIDUALNE SUKCESY

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku z sukcesami zakończyli zmagania w indywidualnych mistrzostwach powiatu w biegach przełajowych, które podobnie  jak sztafety odbyły się w dolinie Płonki przy hali MCSiR.