Artykuły: Bieżące wydarzenia

"BLOND-wyzwanie, czy zabawa" - Szkolenie dla klas fryzjerskich

20 kwietnia 2015 roku odbyło się szkolenie dla uczniów klas fryzjerskich dotyczące farbowania włosów ...

Młodzi Głosują – 30/04/2015

Zespół Szkół nr 1 im. S. Staszica w Płońsku włączył się do akcji edukacyjno -obywatelskiej Młodzi Głosują, realizowanej we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej.

PODZIĘKOWANIA

„Nasze szkolne rekolekcje wielkopostne 2015 r. to dobrze przeżyty czas, który pozwoli nam bardziej doświadczyć radości ze świąt Zmartwychwstania Pańskiego”.

PATRIOTYCZNA WYCIECZKA do Warszawy – 23.03.15

W dniu 23 marca 2015 r. młodzież z Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku wzięła udział w autokarowej wycieczce do Warszawy. Patriotyczna wyprawa została powiązana z rocznicą Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Szkło - spektakl 17/03/2015

W dniu 17 marca podczas rekolekcji wielkopostnych uczniowie naszej szkoły wystawili spektakl pt. ,,Szkło''. To opowieść o życiu z poczuciem odrzucenia, winy i braku poczucia własnej wartości. To świat widziany przez pryzmat butelki i dźwięku szkła.