80.rocznica wybuchu II wojny światowej

1 września uczniowie klas mundurowych wspólnie z dyrektor Marzanną Szacherską, wicedyrektor Agnieszką Rykowską oraz wychowawcami klas mundurowych: p. A. Dobrowolską, p. A. Gizińską, p. D. Gut-Pacuszką, p. A. Witólską oraz p. P. Żochowskim wzięli udział w wyjątkowych uroczystościach upamiętniających  80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Po Mszy Świętej w Parafii Św. M. M. Kolbe uczestnicy uroczystości spotkali się na parafialnym cmentarzu, gdzie żołnierze z 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej odczytali apel poległych i oddali hołd poległym żołnierzom.

Uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali szkołę, pełniąc wartę przy grobach poległych w 1939r. oraz odbierając kwiaty i znicze od przedstawicieli instytucji i samorządu.