Artykuły: Konkursy i olimpiady przedmiotowe

KONKURSY ROZSTRZYGNIĘTE

Młodzież Zespołu Szkół nr1 w Płońsku brała udział w licznych konkursach literackich.

Sukces klas policyjnych!!!

Z ogromną satysfakcją przyjęliśmy informację dotyczącą wyników eliminacji do Turnieju Klas Policyjnych, które odbyły się m.in. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Nasza drużyna w składzie: Natalia Pajewska, Magdalena Cywińska, Eryk Żebrowski i Patryk Zakrzewski zajęła II miejsce.

Sukces licealistek z ZS nr 1

18 marca 2016r. w Zespole Szkół nr 4 w Nadrożu odbył się III Przegląd Poezji Jana Pawła II pod hasłem: ,,Miejcie odwagę żyć dla Miłości”. Wspominaliśmy o konkursie po etapie szkolnym, który miał miejsce na początku marca.

VIII Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych

W dniu 9.03.2016r. uczniowie klas o profilu policyjnym: Natalia Pajewska. Magdalena Cywińska z kl. II LP oraz Eryk Żebrowski i Patryk Zakrzewski z  kl. III LP, wzięli udział w eliminacjach do VIII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych.

Z uwagi na to, że do Szkoły Policji w Pile, organizatora Turnieju, napłynęło 78 zgłoszeń, a według Regulaminu, może w nim wziąć udział maksymalnie 25 reprezentacji, drużyny biorące udział wyłonione zostaną w drodze eliminacji, w oparciu o test wiedzy teoretycznej. Eliminacje przeprowadzono jednocześnie w trzech szkołach policyjnych, m.in. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Ostateczne wyniki zostaną podane do końca marca.

47 Ogólnopolska Olimpiada Języka Rosyjskiego- Etap Okręgowy

5 marca 2016 roku w Warszawie odbył się etap okręgowy 47 Ogólnopolskiej Olimpiady      Języka Rosyjskiego. Uczennice ZS nr 1: Katarzyna Mariańska (III LW) i Justyna Jakubowska (IV TŻ/F) startowały z okręgu mazowieckiego. Łącznie Mazowsze  reprezentowało 88 uczestników, a więc konkurencja była bardzo silna.