Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Bieżące wydarzenia

Informacje dotyczące harmonogramu i organizacji egzaminów zawodowych

Drodzy Uczniowie i Absolwenci

W zakładce Egzamin zawodowy znajduje się HARMONOGRAM EGZAMINÓW ZAWODOWYCH w sesji LATO 2023 oraz kilka przydatnych linków dotyczących organizacji egzaminu. Prosimy o zapoznanie się.

 

Link do strony  - przejdź
HARMONOGRAM USTNYCH EGZAMINÓW

DRODZY MATURZYŚCI


PRZYPOMINAMY, ŻE HARMONOGRAM USTNYCH EGZAMINÓW WYWIESZONY JEST W SZKOLE NA TABLICY OGŁOSZEŃ PRZY SEKRETARIACIE. HARMONOGRAM ZAWIERA INFORMACJĘ O TERMINIE EGZAMINU I ORIENTACYJNEJ GODZIENIE WEJŚCIA NA EGZAMIN DLA KAŻDEGO ZDAJĄCEGO.


Poligon w Kazuniu

Obrazy artykułów: kazun23.jpg26.04.2023 r, uczniowie klasy 1LW i 2 LW po raz kolejny brali udział w zajęciach na poligonie zaprzyjaźnionej ze szkołą jednostki wojskowej 2. Mazowieckiego Pułku Saperów w Kazuniu.

 

Tym razem były to działania wojskowe w terenie, a uczniowie doskonalili m.in.: musztrę indywidualną i zespołową,  składanie i rozkładanie broni długiej – BERYL typu A, pokonywanie terenu rożnymi sposobami, walkę w bliskim kontakcie.

 

Opiekę podczas wyjazdu sprawowali: p. Piotr Żochowski i p. Krzysztof Lewandowski, natomiast zajęcia wojskowe zorganizował i koordynował ppłk Mariusz Łuszczyński.

HARMONOGRAM PISEMNYCH EGZAMINÓW MATURALNYCH - informacje dla uczniów i absolwentów

DRODZY MATURZYŚCI 

Proszę o zapoznanie się z dostępnym harmonogramem pisemnych egzaminów maturalnych wraz z przydziałem sal na egzamin oraz ogólnymi informacjami o egzaminie (zakładka Matura - informacje bieżące, można też kliknąć w link poniżej).

 

Zobacz harmonogram 

 


Wygenerowano w sekund: 0.19
15,584,735 unikalne wizyty