Artykuły: Klasy mundurowe

Finał Mazowsza 38 Edycji Sprawni jak Żołnierze 12/5/15

12 maja w Płocku rozegrano Finał Mazowsza 38 Edycji Sprawni jak Żołnierze. Drużyna chłopców uplasowała się na trzecim miejscu.

PATRIOTYCZNA WYCIECZKA do Warszawy – 23.03.15

W dniu 23 marca 2015 r. młodzież z Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku wzięła udział w autokarowej wycieczce do Warszawy. Patriotyczna wyprawa została powiązana z rocznicą Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 15 osobowa reprezentacja klas mundurowych i technikum, zobaczyła wojskowy cmentarz na Powązkach, gdzie oddała hołd bojownikom o niepodległość, zamęczonych w ubeckich katowniach.

Żołnierze Wyklęci – uroczysty apel 1/03/15

1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych obchodzony w Polsce od 2011 roku. Z tej okazji 4 marca 2015 r. uczniowie klas mundurowych: 3 LP, 3LW, 2LW oraz technikum 2TI/S, 2TŻ, 1TR przygotowali uroczysty apel – montaż słowno-muzyczny

PERSPEKTYWY I WYZWANIA PROJEKT „RAZEM PRZECIW PRZEMOCY”

W środę 3 grudnia 2014 roku uczniowie klas policyjnych I LP i II LP wybrali się na wycieczkę do Warszawy do Pałacu Kultury i Nauki, gdzie uczestniczyli w projekcie informacyjno-edukacyjnym prezentującym nowoczesną służbę prewencji Policji „Razem przeciw przemocy”.
Uczniowie zgłębiali wiedzę na temat wyposażenia, umundurowania, a także ścieżki zawodowej policjanta w poszczególnych pionach służby prewencji Policji.

Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Policyjnej - Szczytno 11/10/14

W sobotę 11 października 2014 roku młodzież z klas liceum o profilu policyjnym – II LP i II LPS uczestniczyła w wycieczce do Szczytna na Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Policyjnej.