Kiermasz Ozdób i Wypieków Świątecznych

17 grudnia 2015 roku w ZS nr 1 im. S. Staszica odbył się Kiermasz Ozdób Świątecznych. Uczniowie przez kilka miesięcy własnoręcznie wykonywali piękne bombki, choinki z makaronu, mikołaje z cekinów, świąteczne stroiki i inne ozdoby, które następnie można było zakupić podczas przerw lekcyjnych. Dodatkowo uczniowie upiekli na ten dzień pyszne ciasta, które również sprzedawane były na szkolnym holu.

Nad przebiegiem Kiermaszu czuwali nauczyciele języków obcych: Małgorzata Zielińska-Nosarzewska, Alina Chylińska, Anna Jackiewicz-Ochidi, Magdalena Jeżak, Anna Nowakowska, Elżbieta Kraszewska, Katarzyna Zalewska.

Środki finansowe zebrane podczas Kiermaszu zostały przekazane na Fundusz Studniówkowy, czyli wydatki związane z organizacją tej uroczystości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w Kiermasz- Dyrekcji, nauczycielom i uczniom szkoły! Przede wszystkim dziękujemy autorom wspaniałych prac za zaangażowanie, za chęć niesienia pomocy innym  i jednocześnie podzielenie się swoim wyjątkowym talentem.

Przygotowała: Anna Nowakowska