Wystawa projektów w języku niemieckim 9-12 czerwca 2014.

Uczniowie z klas IITŻ Sylwia Myczko II TF Justyna Rutkowska, Katarzyna Wojnowska, Justyna Wożniak, Katarzyna Borkowska, Justyna Jakubowska IILW, Piotr Jędrzejewski, Michał Sot przygotowali projekty w języku niemieckim w formie ofert podróży na temat „Wohin in die Sommerferien?” Opieka Katarzyna Zalewska.

W projektach przedstawiono najciekawsze miejsca w krajach niemieckojęzycznych, które warto zobaczyć m.in. zamek Schönbrunn w Wiedniu, Brama Branderburska w Berlinie, Katedra Kolońska, Bärenplatz w Bernie, zamek Neuschweinstein w Bawarii.

Celem przedsięwzięcia było utrwalenie materiału leksykalnego i gramatycznego oraz zmotywowanie uczniów do nauki języka niemieckiego. Zamierzony cel został osiągnięty, ponieważ uczniowie wykazali się dużą wiedzą zagadnień gramatycznych i leksykalnych.

Przygotowała
Katarzyna Zalewska