Artykuły: Konkursy i olimpiady przedmiotowe

Etap centralny XXXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

W dniach od 29-30 maja 2015 kilku uczniów brało udział w etapie centralnym XXXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Olsztynie. Zakwalifikowało się dwóch uczniów technikum Mechanizacji Rolnictwa w bloku – mechanizacja rolnictwa.

Kartkę z pamiętnika Tag für Tag - Konkurs

Uczennica kl ILP Ania Morawska (pod opieką p. K.Zalewskiej) wzięła udział w bieżącej edycji konkursu z języka niemieckiego na „Kartkę z pamiętnika Tag für Tag” organizowanym od wielu lat przez Szkołę Języków Obcych Glossa w Krakowie i opisała kilka jej zdaniem ciekawych dni ze swojego życia od września 2014r do lutego 2015r

Uczniowie od Staszica wiedzą jak się uczesać, by oczarować jury

12 marca odbyła się w Poznaniu XXI edycja prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu „Mała Pętelka” dla młodych krawców i projektantów im. Małgorzaty Zaręby. Przybyła silna reprezentacja uczniów z branży największych ośrodków modowych w kraju, w tym m.in. z Warszawy, Katowic, Jarocina, Śremu, Ostrowa wielkopolskiego, Ostrzeszowa. Nie zabrakło tam także reprezentacji naszej szkoły - uczniów klasy II technikum fryzjerskiego.

X Olimpiada Przedsiębiorczości – 4/12/2014.

W dniu 4 grudnia 2014 odbył się szkolny etap X Olimpiady Przedsiębiorczości oorganizowany przez SGH w Warszawie. Z naszej szkoły wzięło udział 24 uczniów.

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK 29.04.2014

W dniu 29.04.2014 odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. W zawodach wzięła udział klasa I Liceum Wojskowego zajmując III miejsce.