Bieg Terenowy z Przeszkodami "Szlakiem Wisły "

W dniu 29 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Profilaktycznym Biegu Terenowym z Przeszkodami "Szlakiem Wisły " w Czerwińsku organizowanym przez MSWiA.  W kategorii dziewczat po szkole podstawowej zwyciężyła Wiktoria Rakoska  z klasy 1w(p), a 2 miejsce zajęła Sylwia Ślepowrońska  z 1 LM(p). W kategorii szkół średnich dziewcząt po gimnazjum zwyciężyła Wiktoria Filipiak  z klasy 1w. Wśród chłopców 3 miejsce zajął Piotr Kaniecki z klasy 4 TMGS.

Działanie jest elementem projektu realizowanego przez Powiat Płoński pt: ,,Przeciwdziałanie zjawiskom patologii wśród dzieci i młodzieży w Powiecie Płońskim," w ramach Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 - 2020

zobacz zdjęcia na facebooku