Podsumowanie projektu

Podsumowanie projektu „Razem bezpieczniej”

W dniu 17 grudnia 2019r. w Zespole Szkół nr 2 w Płońsku odbyła się uroczystość podsumowująca projekt profilaktyczny pod nazwą "Razem bezpieczniej" realizowany w ramach programu ”Przeciwdziałanie zjawiskom patologii wśród dzieci i młodzieży w Powiecie Płońskim.

Uczniowie naszej szkoły, którzy zwyciężyli w szkolnym konkursie plastycznym "Nie piję, nie palę, nie biorę", biegu przełajowym oraz konkursie powiatowym "Stop hejt", odebrali z rąk Pani Elżbiety Wiśniewskiej - Starosty Powiatu Płońskiego oraz Pana Krzysztofa Wrzesińskiego - Wicestarosty Powiatu Płońskiego wartościowe nagrody rzeczowe. Nagrodą dla liderów środowiskowych z naszej szkoły oraz twórców filmu dotyczącego mowy nienawiści - będzie całodniowa wycieczka do Warszawy, która odbędzie się w dniu jutrzejszym.

Galę uświetnił występ uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Płońsku. Wszystkim uczestnikom projektu dziękujemy i gratulujemy.

Art. Monika Gołębiowska - Łaska