Jasełka - ,,Nie było miejsca dla ciebie'' 20.12.13

Ostatni dzień przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole to chwile , które sprawiają, że wszyscy zarówno uczniowie jak i nauczyciele stają się sobie bliżsi i serdeczniejsi.

W atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wprowadzili nas uczniowie z klasy II TF/Ż .

Wystawili oni spektakl pod tytułem „Nie było miejsca dla ciebie”. Myślą przewodnią tego widowiska było pogłębienie przeżywania prawdy o tym, że prawdziwe Boże Narodzenie jest zawsze wtedy gdy zauważamy potrzeby drugiego człowieka.

Uczniowie przygotowywali spektakl z pomocą swojego katechety pana Mieczysława Szadkowskiego.

Nad przedstawieniem pracowała prawie cała klasa II F/Ż. W role wcielili się następujący uczniowie:

Gajewski Krystian - Św. Józef,
Zawłocka Martyna – Maria,
Zieliński Adrian- człowiek współczesny,
Ceglarz Klaudia- wiara,
Wojnowska Katarzyna – nadzieja,
Gołaszewska Martyna – miłość,
Drążkiewicz Barbara – lektor ,
Podgórska Paulina - narrator,
Kamil Piskorski – mieszkaniec,
Jastrzębska Martyna – mieszkaniec 2,
Grzeszczak Kinga – mieszkaniec 3,
Włodarska Anna – matka,
Skwarski Dominik - ojciec ,
Tłusty Adrian - nieznajomy ,
Gajewski Sebastian – nieznajomy 2,
Ziemowska Klaudia – córka,
Myczko Sylwia – córka 2.

Pozostali uczniowie przygotowywali scenografię spektaklu i porządkowali aulę . Po spektaklu Dyrektor Piotr Jakubiak podziękował uczniom za przedstawienie oraz złożył życzenia na święta Bożego Narodzenia całej społeczności szkolnej.

Wszystkim życzymy wesołych świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku

Przygotował