Warsztaty z doradztwa edukacyjno - zawodowego 27.11.2012

W dniu 27.11.2012r. odbyły się kolejne warsztaty z zakresu doradztwa edukacyjno- zawodowego dla uczniów naszej szkoły.

W warsztatach uczestniczyły klasy II TM/M oraz II k. Zajęcia zorganizowały Panie Adrianna Osmycka (doradca zawodowy) i Monika Gołębiowska- Łaska ( pedagog szkolny).

W/w zajęcia odbyły się dzięki współpracy z Mobilnymi Centrami Informacji Zawodowej w Ciechanowie i stanowiły kontynuację ubiegłorocznych warsztatów.

Młodzież bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach , na których zdobywają wiele umiejętności niezbędnych do odnalezienia swojego miejsca na drodze kariery zawodowej.

Kształtują nawyki nieustannego planowania przyszłości, konsekwentnego dążenia do realizacji celu. Rozwijają również umiejętności rozpoznawania własnych zasobów osobistych i ich wykorzystywania w kształtowaniu swojej drogi zawodowej i życiowej.

Przygotowały
Adrianna Osmycka i Monika Gołębiowska- Łaska