Pomieszczenie na pozostawienie rzeczy

Dla każdego zdającego będzie zapewnione miejsce, w którym będzie mógł zostawić rzeczy osobiste – plecak, torbę, kurtkę itp. Będą to sale lekcyjne lub szatnia w której dla zdających będą przygotowane przezroczyste foliowe torby (tak aby sprawdzenie ich zawartości nie wymagało otwierania), w których będą mogli zostawić swoje rzeczy osobiste pod nadzorem pracownika albo pod zamknięciem (szkoła nie odpowiada materialnie za rzeczy pozostawione przez zdającego). Należy zminimalizować możliwość kontaktowania się osób pozostawiających swoje rzeczy z osobami odbierającymi swoje rzeczy albo zadbać, by oczekując na oddanie lub odbiór swoich rzeczy zachowywali odpowiednie środki bezpieczeństwa (odległość od innych osób, zakrywanie ust i nosa).

Które pomieszczenie jest przeznaczone dla danej grupy zdających opisane jest w zaktualizowanej wersji harmonogramu wejść do szkoły (została dodana kolumna, w której umieszczono przydział pomieszczeń na pozostawienie rzeczy) - zobacz