OPEN DAY with CINDERELLA TODAY from ZS Nr 1 12/04/2013

W dniu 12 kwietnia 2013 r młodzież z Grupy Teatralnej A&A przy ZS Nr 1 w Płońsku wraz z opiekunkami Anną Jackiewicz – Ochidzi i Agnieszką Urban, ponownie wystawili spektakl Cinderella Today w Sali Teatralnej w kościele parafialnym im. Św. M. Kolbego w Płońsku.

Występ odbył się w dwóch odsłonach o godz. 9.30 dla Gimnazjum Nr 2 w Płońsku oraz o 11.00 dla Gimnazjum Nr 1 w Płońsku.

Występ odbył się w ramach rozpoczynającego się
20/04/2013 Dnia Otwartego Szkoły.

Młodzież tłumnie przybyła na spektakl. Nasi aktorzy jak zwykle dali z siebie wszystko. Dzięki swoim umiejętnościom aktorskim oraz żarcikom z wdziękiem rozbawiali gimnazjalistów, którzy żywo reagowali na to co się działo na scenie.

Thank you very much!!!

Chcemy zachęcić do nauki w naszej szkole ZS Nr 1 w Płońsku oraz do nauki języka angielskiego, którego znajomość bardzo pomaga w poszukiwaniu pracy po ukończeniu szkoły oraz podróżach nie tylko po krajach Uniii Europejskiej.

Zapraszamy na Dni Otwarte Szkoły, gdzie spotkasz Cinderellę, Ugli sisters, Mr Forestr’a , Mr Brown, Stepmother Godmother, Kate, Mathiew, Zibi, Tom and Lucy.

See you in our school ZS Nr1 in Płońsk

Prepared by