REKRUTACJA NA ZAGRANICZNE PRAKTYKI ROZPOCZĘTA

REKRUTACJA NA ZAGRANICZNE PRAKTYKI ZAWODOWE

do projektu pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

W dniu 17 czerwca 2019 rozpoczęliśmy rekrutację na zagraniczne praktyki zawodowe do Grecji, która potrwa do 5 września 2019r.

W dniu 17 i 18 czerwca 2019 przeprowadzono pierwsze rozmowy kwalifikacyjne, w których wzięli udział uczniowie z następujących klas i zawodów:

Klasa  II, II, III – technik grafiki i poligrafii cyfrowej

Klasa I, II, II – technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Klasa I, II, III – technik żywienia i usług gastronomicznych

W sierpniu 2019 zostanie ustalony dodatkowy termin dla pozostałych osób z wyżej wymienionych klas, które z rożnych powodów nie mogły uczestniczyć w rozmowach kwalifikacyjnych w czerwcu. Dodatkowy termin zostanie podany na stronie internetowej szkoły.

Po zakończeniu rekrutacji będzie gotowa lista rankingowa dostępna w sekretariacie dla trzech wyżej wymienionych zawodów, w której znajdziecie dane osobowe, ilość uzyskanych punktów oraz kryteria rekrutacji.

Uczniowie, którzy nie znajdą się na liście uczestników zagranicznych praktyk zawodowych, będą mogli odwołać się do Komisji Odwoławczej w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników tj. do 13 września 2019 r.

Agnieszka Urban