Prezentacje produktowe techników grafiki i poligrafii cyfrowej

Prezentacje produktowe – techników grafiki i poligrafii cyfrowej

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

Technicy grafiki i poligrafii cyfrowej rozwijają swoje kompetencje zawodowe, poznając zasady tworzenia prezentacji produktowych niezbędnych w ich przyszłym zawodzie. Nauczyli się metod przekonywania klienta do kupienia wytworzonego produktu, jednocześnie darząc go głębokim szacunkiem.

Ponownie okazało się, że niezbędna jest właściwa komunikacja z potencjalnym klientem. Ćwiczyli umiejętność rozmowy z osobami starszymi, młodszymi, kobietami i mężczyznami. Przekonali się, iż niezbędne jest uwzględnianie preferencji i oczekiwań różnych potencjalnych klientów. Wszystko to determinuje właściwa komunikacja, gdyż treść prezentacji musi dla odbiorcy zrozumiała.

Swoje umiejętności do tworzenia prezentacji multimedialnych, wykorzystali do wyeksponowania oferowanych produktów, bo dobry produkt wyróżnia się na rynku i klient powinien to podczas prezentacji wyraźnie zobaczyć.

Był, to kolejny etap poznawania tajników swojej przyszłej pracy.

Przygotowała

Agnieszka Urban