Uczestnicy projektu Erasmus+ na balu Studniówkowym ;)

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

W dniu 25 stycznia 2020 roku młodzież Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku bawiła się na Studniówce. Wśród uczestników balu  byli  uczniowie z klasy IV TG technikum  grafiki i poligrafii cyfrowej, IV TMR technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz IV TŻ techniku żywienia i usług gastronomicznych, którzy brali udział w zagranicznych praktykach zawodowych w Grecji w ramach projektu Erasmus+ 2019. Pani dyrektor Marzanna Szacherska przypomniała o kwalifikacjach zdobytych za granicą i podziękowała młodzieży za zaangażowanie i udział w tym przedsięwzięciu.

Kapituła powołana przez tegorocznych Maturzystów ZS  nr 1 przyznała Oskary za Superprodukcję 2020 r. Wśród nich znaleźli się Pan Stanisław Urban wicedyrektor, kierownik wycieczki do Grecji otrzymał ,,Oskara w kategorii Kierownik Produkcji” oraz pani Agnieszka Urban koordynator projektu Erasmus+ otrzymała ,,Oskara w kategorii Pierwszoplanowa Rola w Filmie Anglojęzycznym.”

Mamy nadzieję, że grecka przygoda pozostanie w pamięci naszych maturzystów na długo Smile