Artykuły: Klasy mundurowe

Porządkowanie grobu Rodziny Goździewskich

W dniu 29 października 2013 r. uczniowie klasy III LW: Marlena Piątkiewicz, Milena Wyrwich, Ewa Kisielewska, Kamila Zabrodzka, Katarzyna Zawistowska i Michał Małachowski pod opieką pedagoga p. Moniki Gołębiowskiej sprzątali zabytkowy grób rodziny Goździewskich na cmentarzu parafialnym w Płońsku.

Uroczystość wręczenia certyfikatów 30/9/2013
W dniu 30.09.2012 młodzież naszej szkoły, rada pedagogiczna, pracownicy administracji, obsługi, zaproszeni goście oraz rodzice wzięli udział w uroczystości związanej z wręczeniem certyfikatów ukończenia szkolenia przysposobienia wojskowego uczniom klasy III LW II Liceum Ogólnokształcącego w Płońsku.

69 rocznica powstania 2 Mazowieckiego Pułku Saperów

W dniu 6 września uczniowie klas mundurowych wzięli udział w uroczystości 69 rocznicy powstania 2 Mazowieckiego Pułku Saperów, które odbyło się w Nowym Dworze.

Listy pochwalne dla klas mundurowych r szk. 2012/13

W roku szkolnym 2012/13 młodzież klas mundurowych brała aktywny udział w rożnych uroczystościach patriotycznych i religijnych. Większość młodzieży odznaczyła się bardzo dużym zaangażowaniem oraz wysoką frekwencją.

Obóz wojskowy klas mundurowych 10 – 17.06.2013

W dniach od 10 czerwca do 17 czerwca 2013 r. młodzież klas mundurowych: I LWS, ILP oraz IILW wzięła udział w obozie wojskowym w Szczecinie