VI Mazowiecki Przegląd Musztry Klas Mundurowych

W dniu 13.04. 2018 r. w Batalionie Reprezentacyjnym Wojska Polskiego  odbył się VI  Mazowiecki Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów klas wojskowych. Zawody składały się z dwóch części. W pierwszej odsłonie uczniowie musieli wykonać elementy musztry indywidualnej i zespołowej. Druga część to układ dowolny musztry wykonywany przy muzyce. Po wyrównanej walce nasz zespół został sklasyfikowany na IV miejscu.

Skład naszej drużyny to: Bartek Prusik ,Łukasz Bonisławski, Kamil Młotkowski, Filip Tarnowski, Patryk Krawczyk, Monika Witaszek, Natalia Jaszczur, Ewa Brzewcy, Patryk Chrząszczewski - z klasy II LW oraz Dawid Figurski, Daria Grzymkowska, Milena Jeznach, Patrycja Pasiewicz, Adela Malon i Alicja Krajewska.

zobacz film

Opiekunem młodzieży: był p. Piotr Żochowski.

Gratulujemy!