"Girl in Red dla dzieci, młodzieży i dorosłych 16/02/2014

W niedzielę 16/02/2014 o godz. 13.30 Grupa Teatralna A&A ponownie wystawiła spektakl w języku angielskim ‘’Girl In Red” a Modern Story czyli ‘’Współczesny Czerwony Kapturek’’. Tym razem na widowni zasiedli dzieci , młodzież i dorośli z Płońska oraz okolic. Młodzi aktorzy amatorzy wystąpili na deskach Sali Teatralnej w kościele M. Kolbego w Płońsku jak zwykle dzięki przychylności księdza proboszcza Zbigniewa Sajewskiego.

‘’Wszyscy postaraliśmy się żeby było idealnie,
I jednocześnie miło i fajnie.
Bo chcieliśmy wszystkim czas językiem angielskim umilić
I historię Współczesnego Czerwonego Kapturka przybliżyć.
Ksiądz proboszcz zawsze nas wspiera
I serdecznie drzwi do kościoła nam szeroko otwierał.
Dlatego dziękujemy bardzo za cierpliwość i wyrozumiałość
Przepraszamy za śmiałość i zuchwałość”.

Dodatkową atrakcją występu był skecz, który zajął I miejsce w VII Ogólnopolskim Anglojęzycznym Festiwalu Humoru w Żyrardowie. Skecz zaprezentowali uczniowie klasy IV TI Michał Kaliściak i Konrad Nowicki. Do skczeczu przygotowała uczniów pani Anna Jackiewicz – Ochidi.

Na widowni gościliśmy między innymi wicestarostę pana Andrzeja Stolpę i przedstawiciela gazety Extra Płońsk pana Piotra Pszczółkowskiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za życzliwość,
które pomagają nam w realizowaniu naszych pasji i rozwijaniu zainteresowań młodzieży.

Cieszymy się bardzo, jeśli bawicie się państwo razem z nami i nie szczędzicie nam pochwał.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim gościom za przybycie

oraz długie oklaski i gratulacje jakie otrzymaliśmy za naszą ciężką pracę.

‘’Uczcie się pilnie angielskiego bo naprawdę warto
masz maturę z języka zdaną i pracę pewną jak w banku’’.

W spektaklu wystąpili uczniowie klasy II LP, III TI oraz IV TI:
Damian Krynicki, Aleksandra Łukszewska, Piotr Łukaszewski, Sebastian Krztoń, Bartłomiej Zimakowski, Marta Pawlak, Mateusz Kapczyński, Aleksandra Leszczyńska, Katarzyna Pawłowska, Michał Kaliściak, Patryk Karwowski , Aleksandra Staniszewska,K. Olczak, M. Przygódzki.

Spektakl przygotowały opiekunki GT A&A: Anna Jackiewicz- Ochidi & Agnieszka Urban.

Zdjęcia wykonał: Stanisław Urban

THANK YOU VERY MUCH.

Zapraszamy serdecznie na naszego facebooka GT A&A
gdzie możecie obejrzeć zdjęcia z prób oraz występów aktorów amatorów.

SZUKAJCIE TEŻ NAS NA YOUTUBE.