Prace młodych fryzjerów z ZS 1 w Płońsku w Ogólnopolskim Magazynie Ślubnym

Dnia 2 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbyła się zorganizowana przez Panią Lucynę Parecką-Łaszczyk sesja zdjęciowa do branżowych magazynów ślubnych. Tematem sesji była stylizacja fryzur i makijaży ślubnych. Podczas sesji uczniowie klas fryzjerskich pod kierunkiem Pani Lucyny Pareckiej-Łaszczykzrealizowali wcześniej zaprojektowane stylizacje z udziałem zaproszonych modelek.

To niemające precedensu w dotychczasowej historii szkoły dało naszym uczniom nie powtarzalną okazję do sprawdzenia się w charakterze stylisty w trakcie pracy z profesjonalnym zespołem realizującym sesję zdjęciową.Realizacja tego projektu dała uczniom możliwość poczucia atmosfery pracy pod presją czasu, intensywnych przygotowań, współpracy w profesjonalnym zespole (fotograf-model-stylista), a także opanowania emocji towarzyszącym takim projektom i stanowi bardzo poważny krok w ich rozwoju zawodowym.

Efekty pracy naszych uczniów opublikowano w wiosennym wydaniuogólnopolskiego magazynu „Fryzury i makijaże do ślubu” w lutym 2016r. Magazyn dostępny jest w Empikach i dużych salonikach prasowych.

zobacz zdjęcia...

Przygotowała: Lucyna Parecka-Łaszczyk