Po raz kolejny ,,Szlachetna Paczka”

Uczniowie i nauczyciele ZS nr 1 w Płońsku po raz kolejny włączyli się do ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka", by wspomóc potrzebujących.

Za zebrane fundusze zakupiono przedmioty wskazane w potrzebach rodziny, głównie artykuły spożywcze, chemiczne, papiernicze, a także pościel, ręczniki, zabawki i słodycze dla dzieci. Dzięki dodatkowemu wsparciu kilkorga anonimowych darczyńców rodzina otrzyma również dodatkowy opał na zimę.

W akcję włączyli się uczniowie klas: I LP, I LW, I TR, I k, II LW, II LP, II TF, II TŻ, II TS/M, II k ,IIILP/S, III LW, III TI/S,  IIITMR, III k,  III s,  IV TS wraz z wychowawcami.

zobacz zdjęcia...

Organizatorzy akcji dziękują za ten szlachetny gest Smile

Organizatorzy akcji:

Samorząd Uczniowski pod opieką p. E. Kunkowskiej, p. Z. Bieńkowskiego i p. M. Gołębiowskiej-Łaska.