ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

24.06.2016r. dokonaliśmy podsumowania roku szkolnego 2015/2016. Uroczystość rozpoczęły słowa wiersza K. I. Gałczyńskiego ,,Ile razy dróg przebytych?” Następnie prowadzący: p. Anna Dobrowolska i Piotr Kozera powitali Dyrekcję Zespołu Szkół nr 1, ks. kan. Zbigniewa Sajewskiego, Pana Pawła Dychto – Naczelnika Wydziału Oświaty i przedstawicieli Rady Rodziców, a także Grono Pedagogiczne, Rodziców i przede wszystkim uczniów.

Podczas uroczystości szczególnie wyróżniono dwóch chłopców, którzy godnie reprezentowali szkołę w Ogólnopolskich Konkursach: Tomasza Stosio i Krystiana Piotrowskiego. Po odbiór Listu Gratulacyjnego poproszono także rodziców Tomasza, który zdobył I miejsce w Konkursie Historycznym ,,Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”.

Koniec roku szkolnego jest okazją do zaprezentowania uczniów, którzy osiągnęli najwyższe średnie ocen, zachowanie wzorowe lub bardzo dobre, a także tych, którzy mają 100% frekwencję. Nagrodzono także uczniów za działalność artystyczną, wolontariat, zawody sportowe, konkursy literackie, recytatorskie i godne reprezentowanie szkoły podczas Turnieju Klas Policyjnych i Zawodach sprawnościowych pod hasłem: ,,Sprawni jak żołnierze”.

Po wręczeniu nagród zakończono część oficjalną, a jednocześnie wszystkich uczniów zaproszono do szkoły na spotkanie z wychowawcą, w celu odebrania świadectw.

Przy dźwiękach melodii ,,Tyle było dni” prowadzący życzyli udanych wakacji i spokojnego powrotu do szkoły.

zobacz zdjęcia...

Informacja: Anna Dobrowolska