II OLIMPIADA KLAS MUNDUROWYCH

W październiku odbyła się II Olimpiada Klas Mundurowych organizowana przez Stowarzyszenie „Brzask”, współfinansowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej.
 Turniej przeprowadzono na obiektach Akademii Sztuki Wojennej w Rembertowie.
W rywalizacji wzięły udział dwie drużyny z Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku.

W turnieju piłki siatkowej dziewcząt reprezentowały naszą szkołę: Patrycja Grabowska z klasy 1LMg,  Maria Szymańska 1LMg, Anna Michalak 2TL,  Maja Mitulska 2LP,  Anna Niewiadomska 2LP, Julita Drzewiecka 2LP.

W turnieju piłki nożnej chłopców uczestniczyli: Patryk Górnicki z klasy 2LP, Kamil Knyżewski  2LP, Mateusz Lewandowski  2LP, Piotr Strzelczak 2LP, Dominik Szczypiński 2LP, Sebastian Mroczek 1RMg, Łukasz Przybylski 3TRM, Damian Rembecki 1LMg, Łukasz Smardzewski 3TRM.

Obie nasze drużyny zajęły 7 miejsca ( dziewczęta w stawce 9, natomiast chłopcy
w stawce 12 zespołów). Poziom turnieju był bardzo wysoki i wyrównany a różnice punktowe minimalne.

Liczymy, że w przyszłym roku nasza reprezentacja będzie walczyła o miejsce na podium. Warto podkreślić, że udział w Olimpiadzie to inicjatywa uczniów klas policyjnych.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pana Roberta Osmańskiego, bez którego pomocy wyjazd do Rembertowa nie byłby możliwy, natomiast uczniom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

zobacz zdjęcia ...

Przygotował A. Markowski