Artykuły » Języki obce

Artykuły: Języki obce

Grupa młodzieży z MRP na Ukrainie 24-26.10.13

W dniach 24-26 października 2013 grupa młodzieży z Młodzieżowej Rady Powiatu Płońskiego wyjechała do rejonu kowelskiego na Ukrainie. Wizyta ta to rezultat współpracy z tym rejonem, której jednym z punktów wzajemnej współpracy jest wymiana młodzieży.

Wycieczka na spektakl ''Dr Jekyll and Mr Hyde''

W dniu 4 listopada 2013 uczniowie z klas I LP, II LP, II TI, III LW, III LS, IVTI, IVTR w liczbie 35 osób uczestniczyli w wycieczce do Teatru Studio Buffo w Warszawie. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu w języku angielskim Dr Jekyll and Mr Hyde. Wycieczkę zorganizowała Małgorzata Zielińska-Nosarzewska, a opiekę nad uczniami sprawowały Anna Jackiewicz-Ochidi i Magdalena Jeżak.

Wycieczka do Ambasady Niemiec w Warszawie
W dniu 15 października 2013 r. 44 uczniów z klas ILW, ILP, IITR, IITI, IILW, IILO, IIITI, IITŻ, IVTRS pod kierownictwem Katarzyny Zalewskiej zorganizowali wycieczkę do Ambasady Niemiec w Warszawie. Opiekę nad uczniami sprawowali Agnieszka Kosewska i Piotr Kozera.

Języki Obce - Dzień Otwarty w ZS Nr 1 w Płońsku – 20.04.13

[i]W dniu 20.04.2013 r. drzwi do naszej szkoły były otwarte dla gimnazjalistów i ich rodziców. Masz możliwość nauki trzech języków obcych.

Cinderella helps Ilona – akcja charytatywna 14/04/13

Młodzież z Grupy Teatralnej A&A Jezyka Angielskiego wystawiła ponownie przedstawienie Cinderella Today czyli Współczesny Kopciuszek. Występ odbył się o godz. 14.00 oraz 16.30 w Sali teatralnej w podziemiach kościoła parafialnego Św. M. Kolbego w Płońsku.