Wycieczka na Międzynarodowe Targi WARSAW MOTORCYKLE SHOW

02.03.2018r. uczniowie klas: I TM, II TMT, II TS i I s uczestniczyli w wycieczce, dzięki której znaleźli się wśród tysięcy miłośników motoryzacji zwiedzających hale wystawowe w Nadarzynie, gdzie odbywały się Międzynarodowe Targi WARSAW MOTORCYCLE SHOW.

Organizatorzy tegoż przedsięwzięcia zadbali, by podczas imprezy zaprezentowane zostały zarówno szybkie, nowoczesne motocykle czy pojazdy elektryczne najlepszych światowych marek, jak i eksponaty o wartości historycznej pochodzące z pierwszej połowy XX wieku.

Dużym zainteresowaniem uczniów cieszyły się customy ( maszyny zbudowane od podstaw wg autorskich projektów) zaskakujące nie tylko ciekawym designem, lecz również śmiałymi rozwiązaniami technicznymi.

Niewątpliwą atrakcją dla młodzieży były także pokazy umiejętności profesjonalnych zawodników moto crossowych oraz wyścigi modeli zdalnie sterowanych samochodów. Uczniowie podziwiając popisy gwiazd sportów motocyklowych, mogli jednocześnie wysłuchać prelekcji dotyczących zasad bezpieczeństwa i etyki w ruchu drogowym.

Po zakończeniu zwiedzania uczestnicy wycieczki przyznali, że pobyt na targach dostarczył im mnóstwa wrażeń, a przede wszystkim przyczynił się do poszerzenia ich wiedzy z zakresu przedmiotów zawodowych.

organizator wycieczki – p. A. Kraszewski

opiekunowie – p. M. Staniszewska, p. A. Markowski