Szkolny turniej piłki nożnej i piłki siatkowej

Dzień dziecka w sportowym klimacie

W dniach 31.05. - 01.06. z okazji Dnia Dziecka uczniowie ZS1w Płońsku wzięli udział w rozgrywkach sportowych - Szkolnym Turnieju Piłki Siatkowej oraz Szkolnym Turnieju Piłki Nożnej. Po zaciętej rywalizacji na podium stanęły drużyny reprezentujące klasy: 2sg - I miejsce, 3 bs - II miejsce, II RMg - IIi miejsce (piłka siatkowa), 3k - I miejsce, 2k - II miejsce (piłka nożna - dziewczęta), ITL-I miejsce, 2sg - II miejsce, II TLp - III miejsce (piłka nożna - chłopcy). Zwieńczeniem sportowych zmagań był mecz siatkówki rozegrany między zespołami uczniów z kl. 2sg i nauczycieli. Po trzech wyczerpujących setach, mimo poważnych trudności zwyciężyła drużyna belfrów 😜 w składzie: J. Awdejuk, P. Kozera, A. Markowski i M. Staniszewska. Wysiłek wszystkich zawodników został nagrodzony symbolicznymi, słodkimi upominkami oraz dyplomami ufundowanymi przez SU. Turniej zorganizowano dzięki zaangażowaniu: nauczycieli w-f-u - P. Kozery, J. Awdejuka, A. Markowskiego, opiekunów SU - M. Lelińskiej - Tobolskiej, M. Bożykowskiej oraz przedstawiciela samorządu - S. Mroczka.