Artykuły: Samorząd Uczniowski

V-ce przewodniczący
Filip Szulc
Mikołaj Wieczorek

Pozostali wchodzący w skład SU (członkowie)
Michał Piwoński
Sebastian Mroczek
Piotr Dytlow
Karolina Rachocka
Justyna Klimkiewicz
Tamara Yahoraua

OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU  UCZNIOWSKIEGO:

Małgorzata Lelińska-Tobolska
Magdalena Staniszewska

Samorząd w akcji..

Obrazy artykułów: wiosna_zs1.jpg

Marzec to miesiąc obfitujący w święta, a do ich szkolnych obchodów włączył się Samorząd Uczniowski.

8 marca uczciliśmy Dzień Kobiet, przypominając sylwetki znanych i zasłużonych wobec ludzkości przedstawicielek tzw. płci pięknej.
Dwa dni póżniej w centrum uwagi znależli się Panowie. Otrzymali serdeczne zyczenia przekazane im bezpośrednio przez koleżanki, jak również za posrednictwem internetu.
Pierwszy dzień wiosny zajmuje szczególne miejsce w kalendarzu szkolnym. Tego dnia na terenie ZS 1 w Płońsku zorganizowano - Dzień bez plecaka. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, wykorzystując różnorodne przedmioty- nie tylko codziennego użytku- w funkcji plecaka. Autorzy najciekawszych projektów zostali nagrodzeni słodyczami oraz  tzw. ,,Asem z rękawa". Za zgodą Pani Dyrektor mogą ubiegać się o zwolnienie z odpowiedzi i niezapowiedzianej kartkówki.
21 marca to jednocześnie Dzień solidarności z osobami z zespołem Downa. Uczniowie naszej szkoły wyrazili ją, zakładając tego dnia kolorowe skarpetki, czyli włączając się w międzynarodową akcję Lots of  socks.
Zachęcamy do o śledzenia informacji o działaniach SU na grupie FB :  Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica  w Płońsku https://www.facebook.com/groups/422949512147669/

Szkolny turniej piłki nożnej i piłki siatkowej

Dzień dziecka w sportowym klimacie

W dniach 31.05. - 01.06. z okazji Dnia Dziecka uczniowie ZS1w Płońsku wzięli udział w rozgrywkach sportowych - Szkolnym Turnieju Piłki Siatkowej oraz Szkolnym Turnieju Piłki Nożnej...